Spotkanie modlitewne maturzystów Diecezji Zamojsko- Lubaczowskiej

  • 25.10.2020, 14:56 (aktualizacja 25.10.2020, 16:02)
  • Ewelina Michalska
Spotkanie modlitewne maturzystów Diecezji Zamojsko- Lubaczowskiej
Ze względu na epidemię koronawirusa tegoroczna Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów nie mogła odbyć się tak, jak było to w latach ubiegłych.

Tegoroczni maturzyści nie pojechali w tym roku na Jasną Górę, uczestniczyli natomiast w spotkaniach modlitewnych w wyznaczonych kościołach naszej diecezji.  Maturzyści z rejonu zamojskiego zgromadzili się w minioną sobotę (24.10) w katedrze zamojskiej.
Powitał ich ks. Piotr Brodziak - Dyrektor Wydziału Nauki i Wychowania Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pomimo pandemii tegoroczni maturzyści przybyli do Matki Bożej, by modlić się o właściwy wybór swojej życiowej drogi i pomyślne zdanie egzaminu dojrzałości.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkanie modlitewne maturzystów rozpoczęła konferencja, którą wygłosił  ks. Piotr Brodziak.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Następnie w intencji maturzystów został odmówiony różaniec a o godz 18:00 rozpoczęła się Msza Święta, której przewodniczył ks. Piotr Brodziak, zaś Słowo Boże wygłosił ks. Robert Strus - proboszcz parafii katedralnej. Mówił on o miłości, która powinna być obecna w życiu każdego człowieka.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkania modlitewne dla maturzystów  Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej odbyły się w pięciu rejonach naszej diecezji: zamojskim, tomaszowskim, lubaczowskim, hrubieszowskim i biłgorajskim.

Ewelina Michalska

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe