Biłgoraj. Spotkanie modlitewne dla maturzystów

  • 25.10.2020, 16:46
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Spotkanie modlitewne dla maturzystów
Ze względu na pandemię koronawirusa uczniowie klas maturalnych nie mogli udać się na Jasną Górę na tradycyjną pielgrzymkę maturzystów. W zamian zostały dla nich zorganizowane spotkania modlitewne w poszczególnych rejonach diecezji. Maturzyści z powiatu biłgorajskiego spotkali się (24.10) w kościele pw. Św. Jana Pawła II w Biłgoraju.

Podczas Eucharystii ks. Paweł Kubiszyn zachęcał do ufnej modlitwy za maturzystów, o siłę i światło Ducha Świętego dla nich:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Chcemy zawierzyć naszą naukę i egzaminy maturalne Matce Bożej – tłumaczyła Aleksandra Wnuk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Aleksandra Frączek podkreślała, iż ten rok jest przełomowy dla maturzystów i ona chce swoje wybory zawierzyć Panu Bogu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Konferencję do maturzystów wygłosił ks. Krystian Bordzań, który w rozmowie zaznaczał, jak ważne jest to, aby młodzi ludzie wkraczali w dorosłość z Panem Bogiem:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W programie spotkania maturzystów znalazła się konferencja, którą wygłosił ks. Krystian Bordzań, modlitwa różańcowa oraz Eucharystia, podczas której o oprawę, procesję z darami i czytanie Słowa Bożego zadbali uczniowie.

Joanna Ferens

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe