Janusz Stryjewski

  • 28.10.2020, 09:29 (aktualizacja 28.10.2020, 09:46)
  • Małgorzata Kryk
Janusz Stryjewski
Trener zajęć "Lekkoatletyka dla każdego"

"Lekkoatletyka dla każdego" to program dla dzieci i młodzieży szkolnej, który realizowany jest w szkołach podstawowych Nr 2 i 4 oraz na stadionie OSiR w Zamościu. W audycji Rozmowa dnia usłyszymy o inicjatywie propagowania lekkiej atletyki wśród najmłodszych oraz kto prowadzi zajęcia sportowe dla dzieci.

Najlepsze dzieci wyselekcjonowane przez trenerów kontynuują drogę sportową w KS Agros Zamość, gdzie mają szansę doskonalić swoje umiejętności. W rozmowie Janusz Stryjewski mówi na czym polegają zajęcia i na jakim sprzęcie wykonywane są ćwiczenia fizyczne

W zajęciach mogą uczestniczyć nie tylko uczniowie szkół , gdzie prowadzone są zajęcia, ale także wszyscy chętni. Osoby zainteresowane muszą wykazywać przede wszystkim chęci i zaangażowanie w treningach. Zajęcia na terenie OSiR, które prowadzi Janusz Stryjewski odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godz. 16.10. Wszystkie osoby zainteresowane, które chciałyby zapisać swoje pociechy na zajęcia mogą skontaktować się telefonicznie bezpośrednio z trenerami prowadzącymi zajęcia. O szczegółach można usłyszeć w rozmowie.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Więcej informacji na temat programu oraz organizowanych zajęć można znaleźć na stronie internetowe pod adresem [kliknij]


 

 

 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe