Nowe godziny otwarcia basenu

  • 28.10.2020, 10:23 (aktualizacja 28.10.2020, 11:29)
  • Małgorzata Zaręba
Nowe godziny otwarcia basenu
Od (17.10) w całym kraju obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa związane z koronawirusem. Miasto Zamość znajduje się w czerwonej strefie, dlatego mając na uwadze przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się koronawirusa, działalność obiektów sportowych tj.: -basenów, aquaparków i siłowni została zawieszona do odwołania, z uwzględnieniem osób, na co dzień uprawiających sport.

Z tych obiektów sportowych mogą korzystać: osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa zajęć lub wydarzeń sportowych oraz studenci i uczniowie w ramach zajęć w szkole i na uczelni.

Z siłowni OSiR korzystają, głównie kluby sportowe tj.: Padwa Zamość, Hetman Zamość czy Agros Zamość. Natomiast na zamojskiej krytej pływalni prowadzone są zajęcia szkolne m.in Powszechna Nauka Pływania oraz trenują pływacy UKS Orka Zamość. Na basenie pływają także osoby uczęszczające na kursy nauki i doskonalenia pływania, które odbywają się pod okiem instruktorów. O prowadzonych zajęciach informuje dyrektor zamojskiego OSiR Mateusz Ferens.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uwaga wprowadzono nowe godziny otwarcia basenu! Zamojska kryta pływalnia czynna jest w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-22.00, a w soboty w godz 8.00-16.00. Codziennie od poniedziałku do soboty uczniowie, studenci i zawodnicy klubów sportowych mogą trenować na torach dużego basenu. Jednak użytkowanie z atrakcji wodnych jest ograniczone w poniedziałki, środy i piątki. W te dni w godz. 6.00-14.00 klienci nie mogą korzystać: z małego basenu, zjeżdżalni, gejzerów oraz jacuzzi. Osobom, które chcą skorzystać z tych atrakcji muszą przyjść na basen w godz. 14.00- 22.00. Natomiast we wtorki, czwartki i soboty wszystkie atrakcje wodne oraz mały i duży basen są dostępne do użytkowania. Uwaga! W niedzielę basen jest zamknięty.

Bez zmian na terenie OSiR odbywają się zajęcia sportowe ze sztuk walk, które prowadzone są na sali mat. Z kolei treningi piłkarskie odbywają się na hali widowiskowo – sportowej, na sztucznym boisku przy ul. Królowej Jadwigi 8 oraz na boiskach za Rotundą. Natomiast tenisiści trenują na wielofunkcyjnej hali OSiR.

W dni świąteczne, które przypadają 1 i 11 listopada obiekty OSiR będą zamknięte.

 

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe