Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Nowe godziny otwarcia basenu

Od (17.10) w całym kraju obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa związane z koronawirusem. Miasto Zamość znajduje się w czerwonej strefie, dlatego mając na uwadze przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się koronawirusa, działalność obiektów sportowych tj.: -basenów, aquaparków i siłowni została zawieszona do odwołania, z uwzględnieniem osób, na co dzień uprawiających sport.
Nowe godziny otwarcia basenu

Z tych obiektów sportowych mogą korzystać: osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa zajęć lub wydarzeń sportowych oraz studenci i uczniowie w ramach zajęć w szkole i na uczelni.

Z siłowni OSiR korzystają, głównie kluby sportowe tj.: Padwa Zamość, Hetman Zamość czy Agros Zamość. Natomiast na zamojskiej krytej pływalni prowadzone są zajęcia szkolne m.in Powszechna Nauka Pływania oraz trenują pływacy UKS Orka Zamość. Na basenie pływają także osoby uczęszczające na kursy nauki i doskonalenia pływania, które odbywają się pod okiem instruktorów. O prowadzonych zajęciach informuje dyrektor zamojskiego OSiR Mateusz Ferens.

POSŁUCHAJ

Uwaga wprowadzono nowe godziny otwarcia basenu! Zamojska kryta pływalnia czynna jest w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-22.00, a w soboty w godz 8.00-16.00. Codziennie od poniedziałku do soboty uczniowie, studenci i zawodnicy klubów sportowych mogą trenować na torach dużego basenu. Jednak użytkowanie z atrakcji wodnych jest ograniczone w poniedziałki, środy i piątki. W te dni w godz. 6.00-14.00 klienci nie mogą korzystać: z małego basenu, zjeżdżalni, gejzerów oraz jacuzzi. Osobom, które chcą skorzystać z tych atrakcji muszą przyjść na basen w godz. 14.00- 22.00. Natomiast we wtorki, czwartki i soboty wszystkie atrakcje wodne oraz mały i duży basen są dostępne do użytkowania. Uwaga! W niedzielę basen jest zamknięty.

Bez zmian na terenie OSiR odbywają się zajęcia sportowe ze sztuk walk, które prowadzone są na sali mat. Z kolei treningi piłkarskie odbywają się na hali widowiskowo – sportowej, na sztucznym boisku przy ul. Królowej Jadwigi 8 oraz na boiskach za Rotundą. Natomiast tenisiści trenują na wielofunkcyjnej hali OSiR.

W dni świąteczne, które przypadają 1 i 11 listopada obiekty OSiR będą zamknięte.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SilwaTreść komentarza: Rumunia skradła mi serce szybciej, niż się spodziewałam i ten program brzmi jak świetnie ułożona podróż pełna kontrastów. Miałam okazję odwiedzić zarówno Kluż, jak i okolice Braszowa i do dziś pamiętam klimat tych miejsc, zwłaszcza spacer po Sibiu i widok Karpat o poranku. Największe wrażenie zrobiła na mnie kopalnia soli w Turdzie, która wygląda jak inny świat pod ziemią, oraz spokojna atmosfera klasztorów, gdzie naprawdę można złapać oddech. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że przy tak intensywnym planie i przemieszczaniu się między krajami bardzo ważne jest dobre ubezpieczenie turystyczne. Sama mam całoroczne ubezpieczenie w AXA i nie raz dało mi to poczucie spokoju w podróży. Nawet jeśli wszystko idzie zgodnie z planem, świadomość zabezpieczenia naprawdę robi różnicę. Ten wyjazd wygląda na idealne połączenie duchowości, historii i przygody, a Rumunia potrafi zaskoczyć na każdym kroku. Jeśli ktoś się waha, to zdecydowanie warto dać się porwać tej mniej oczywistej, ale niezwykle pięknej części Europy.Data dodania komentarza: 18.04.2026, 15:06Źródło komentarza: RUMUNIA 11-17.07.2026 r.Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Cieszę się że po raz kolejny mogę wysłuchać tych wartościowych Rekolekcji.Data dodania komentarza: 31.03.2026, 17:30Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2026Autor komentarza: KrystynaTreść komentarza: Jadłam te ciastka i nie mam zgagi jak po tych ciastkach z dyskontów.Cena może i odrobinę wyższa ale warto dopłacić jeżeli nie che cię samemu mniejszych porcji wypiekać. Z całego serca polecamData dodania komentarza: 29.03.2026, 23:15Źródło komentarza: Ciastka maślane jak u babci – dlaczego wracają do łask?Autor komentarza: Katarzyna Zielińska-JaworskaTreść komentarza: Bardzo ciekawa audycja i inspirująca :) Dziękuję ☺️Data dodania komentarza: 25.03.2026, 08:03Źródło komentarza: „Królowa Śniegu” Hansa Christiana Andersena w nowej odsłonieAutor komentarza: EjsmontTreść komentarza: Uczestniczyliśmy w transmisji mszy świętej,choć sercem i duchem byliśmy.DziekujemyData dodania komentarza: 23.03.2026, 23:52Źródło komentarza: Niedziela Radiowa w parafii WożuczynAutor komentarza: KMTreść komentarza: Super !Data dodania komentarza: 23.03.2026, 20:45Źródło komentarza: Zespół muzyczny "Trójka"