KUL wraca do Tomaszowa?

  • 28.10.2020, 11:27 (aktualizacja 28.10.2020, 13:12)
  • Ewa Monastyrska
KUL wraca do Tomaszowa?
Wczoraj, 27 października odbyło się posiedzenie Rady Fundacji Rozwoju Centrum Edukacyjno - Konferencyjnego w Tomaszowie Lubelskim z udziałem Fundatorów.

 Na posiedzeniu obecny był Rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II , Starosta Tomaszowski oraz Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski.

Jednym z tematów posiedzenia było podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy Fundacją a Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Roztocze, które, jak zaznaczył burmistrz Tomaszowa Lubelskiego, Wojciech Żukowski, jest szansą dla wszystkich stron

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, ks. prof. Mirosław Kalinowski zaznaczył, że uczelnia wraca do Tomaszowa z nowymi propozycjami.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Euroregion Roztocze ma być wsparciem w realizacji projektów zarówno uczelni jak i Fundacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Starosta tomaszowski, Henryk Karwan wyraził nadzieję, na powstanie kierunków lub szkoleń, które w przyszłości wesprą lokalne szpitale.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W Tomaszowie miałaby powstać także Szkoła Języka Polskiego a także studia podyplomowe kształcące w zakresie języka ukraińskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkanie było okazją do podsumowania działań Fundacji.


loadingŁaduję odtwarzacz...

Współpraca Euroregionu Roztocze oraz samego Tomaszowa Lubelskiego z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim Jana Pawła II staje się nadzieją na rozwój edukacji zarówno w mieście jak i powiecie. Wszystkie strony wyraziły chęć podjęcia współpracy

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe