Modlitwa ze św. Judą za Ojczyznę

  • 28.10.2020, 12:48
  • Ewa Monastyrska
Modlitwa ze św. Judą za Ojczyznę Pixabay.com
Ze względu na rosnące niepokoje w kraju związane z atakami na świątynie katolickie, powstała oddolna inicjatywa w Polsce, by dziś (28.10), za przyczyną Matki Bożej - Królowej Polski oraz w św. Judy Tadeusza, który jest patronem spraw beznadziejnych podjąć modlitwę i post w intencji naszego Narodu, z prośbą o wybaczenie grzechów, o miłosierdzie Boże i nawrócenie oraz ratunek dla naszej Ojczyzny.

Inicjatorzy akcji modlitewnej proszą o podjęcie postu a przez drobne umartwienia a przede wszystkim proszę o gorącą modlitwę, zwłaszcza modlitwę różańcową i Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Od kilku dni w wielu polskich miastach odbywają się protesty, których uczestnicy sprzeciwiają się decyzji Trybunału Konstytucyjnego. Trybunał orzekł w czwartek, że aborcja w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia nienarodzonego dziecka lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu jest niezgodna z Konstytucją.
Demonstracje trwające w naszym kraju przerodziły się w akty wandalizmu. Niszczone są polskie kościoły, których bronić postanowili wierni.  
 

Ewa Monastyrska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe