Sale obsługi w ZUS w Biłgoraju i Janowie zamknięte [KOREKTA]

  • 30.10.2020, 08:27 (aktualizacja 02.11.2020, 17:50)
  • Joanna Ferens
Sale obsługi w ZUS w Biłgoraju i Janowie zamknięte [KOREKTA]
W związku z sytuacją epidemiczną od 30 października niedostępna jest bezpośrednia obsługa klientów w ZUS w Janowie Lubelskim. Zamknięta jest też świadczeniowa sala obsługi ZUS w Biłgoraju, przy ulicy Kościuszki.

Wnioski i dokumenty można składać w Biłgoraju do specjalnej skrzynki przy wejściu do budynku, bez osobistego kontaktu z pracownikami.

 

Natomiast z bezpośredniej obsługi klientów można korzystać w pozostałych placówkach ZUS w regionie, na przykład w:

  • Oddziale ZUS w Biłgoraju przy ul. Krzeszowskiej 62A (obsługa przedsiębiorców i ubezpieczonych),
  • Inspektoracie ZUS w Zamościu przy ul. Kiepury 2,
  • Biurze Terenowym ZUS w Krasnymstawie przy ul. PCK 13.

Instytucja poinformuje o ponownym otwarciu sal obsługi w Biłgoraju i Janowie osobnym komunikatem.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zachęca do załatwiania spraw bez wychodzenia z domu, przez internet. W regionie działają już e-wizyty. Do umówienia takiej wideorozmowy z pracownikiem ZUS wystarczy urządzenie z dostępem do internetu, kamerą i mikrofonem, np. komputer lub telefon. Wnioski i dokumenty można składać przez Platformę Usług Elektronicznych ZUS. Konto w portalu można założyć przez internet: za pomocą profilu zaufanego, bankowości elektronicznej lub podczas e-wizyty. Działa również infolinia ZUS pod numerem 22 560 16 00, dostępna od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-18.00.

Joanna Ferens

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe