"Lekkoatletyka dla każdego"

  • 30.10.2020, 12:53 (aktualizacja 30.10.2020, 13:26)
  • Małgorzata Kryk
"Lekkoatletyka dla każdego"
"Lekkoatletyka dla każdego" to program dla dzieci i młodzieży szkolnej, który podlega Wojewódzkiemu Ośrodkowi Szkolenia Lekkiej Atletyki w Białej Podlaskiej.

Zajęcia dla najmłodszych prowadzone są w szkole podstawowej Nr 2 i 4 oraz na stadionie OSiR w Zamościu. Więcej o przedsięwzięciu propagowania lekkiej atletyki wśród najmłodszych powiedział Janusz Stryjewski, nauczyciel wychowania fizycznego i trener zajęć programowych "Lekkoatletyka dla każdego"


loadingŁaduję odtwarzacz...

Gdzie i kto prowadzi zajęcia sportowe dla dzieci powiedział Janusz Stryjewski.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Najlepsze dzieci wyselekcjonowane przez trenerów mogą kontynuować drogę sportową także w klasach VII i VIII.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Osoby, które rozpoczęły przygodę z programem "Lekkoatletyka dla każdego" trenują w KS Agros Zamość, gdzie mają szansę doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Janusz Stryjewski prowadzi zajęcia we wtorki w i w czwartki o godz. 16.10 na zamojskim stadionie. Natomiast w okresie jesienno – zimowym, kiedy warunki do trenowania są nieco gorsze zajęcia odbywają się na hali. Zajęcia lekkoatletyczne są bardzo ciekawe i rozwijają wiele cech motorycznych. W zajęciach mogą uczestniczyć nie tylko uczniowie szkół, gdzie prowadzone są zajęcia, ale także wszyscy chętni.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Co należy zrobić, aby zostać zawodnikiem zajęć lekkoatletycznych?
loadingŁaduję odtwarzacz...


Zajęcia na terenie OSiR, które prowadzi Janusz Stryjewski odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godz. 16.10. Wszystkie osoby zainteresowane, które chciałyby zapisać swoje pociechy na zajęcia mogą skontaktować się telefonicznie bezpośrednio z trenerami prowadzącymi zajęcia. Więcej informacji na temat programu oraz organizowanych zajęć można znaleźć na stronie internetowe pod adresem [kliknij]

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe