Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 września 2025 01:35
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama OAKFARM

Biegi z okazji Dnia Niepodległości

Nie tylko w stolicy i innych miastach Polski, ale także w Zamościu we wtorek (10.11) odbędą się Otwarte Biegi Uliczne z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Biegi z okazji Dnia Niepodległości

Tradycyjnie, biegi na różnych dystansach zaplanowano na zamojskim stadionie OSiR o godz. 11.00, a wezmą w nich udział dziewczęta i chłopcy z zamojskich i powiatowych szkół oraz dorośli. Do wzięcia udziału w biegach serdecznie zachęca Konrad Firek, prezes KS Agros Zamość.

POSŁUCHAJ

Co roku patriotyczny bieg cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Na jakich dystansach przeprowadzone będą zawody?
POSŁUCHAJ


Dla najlepszych zawodników przewidziano okazałe nagrody rzeczowe oraz medale.
POSŁUCHAJ

Zapisy przyjmowane będą w dniu biegów.

POSŁUCHAJ


W roku ubiegłym nie tylko frekwencja była zadowalająca, ale również dopisała aura pogodowa. Organizatorem biegu jest KS Agros Zamość, a najlepsi biegacze odznaczeni zostaną medalami i pucharami. Regulamin [kliknij]

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PielgrzymTreść komentarza: O miłosierdzie boże nad Polską. O skuteczna obronę polskich granic. O pokój w Polsce, na Ukrainie I na całym świecie. Za ks.prymasa polski. Amen.Data dodania komentarza: 10.09.2025, 22:55Źródło komentarza: 4.04.2017 parafia pw. św. Brata Alberta w ZamościuAutor komentarza: Grażyna Amrosz-ŁomnickaTreść komentarza: Fantastyczny pomysł, który już widać, że się sprawdził. Byłam częścią tych spotkań w dawnych czasach. Wspaniały powrót do tradycji roztoczańskich ognisk, który czyni ten region jeszcze atrakcyjniejszym. Brawo za pomysł i organizację dla Karoliny Kukiełka i wszystkich zaangażowanych! Cudnie było!Data dodania komentarza: 1.09.2025, 07:36Źródło komentarza: Śpiewanie na polanie w Górecku StarymAutor komentarza: NikolaTreść komentarza: 👍🏾Data dodania komentarza: 7.08.2025, 18:11Źródło komentarza: "Dzień Dobra Caritas 2025"Autor komentarza: ZamosciankaTreść komentarza: Pani Małgosia to nasz skarb narodowy!Data dodania komentarza: 25.07.2025, 16:48Źródło komentarza: Małgorzata FarionAutor komentarza: Teresa i MieczyslawTreść komentarza: Szcęść Boże w drodze. Uklondla MatuchnyData dodania komentarza: 1.07.2025, 11:02Źródło komentarza: Łukowscy pielgrzymi w drodze do Pani RoztoczaAutor komentarza: Józefa z HrubieszowaTreść komentarza: dużo.zdrowia wam pielgrzymi chrubieszowscy Niech Matuchna Krasnobrodzka otuli was swoim matczynym płaszczem niech łogosławi wam i waszym rodzinom w codzienmym jakze trudnym.zyciu niech błogosławi księdzu w posłudze kapłanskiej przez całe zycie dozo zdrowia i wytrwałoscj po.odlcie się i zamnie ja niestety niemoge wziąc udziału w pieszej pielgrzymce a szkoda poniewarz mieszkam.pozagranico polski juz 28 lat ale jako.dziecko co roku jezdziłam do krasnobrodu na odpust bardzo ładne miejsce ale jak wiadomo pracy niemaData dodania komentarza: 27.06.2025, 17:06Źródło komentarza: Piesza pielgrzymka z Hrubieszowa do Krasnobrodu 2024