Piękno detalu

  • 09.11.2020, 07:34
  • Joanna Mazurek
Piękno detalu
„Ekstremalne Makro” – na wystawę pod takim hasłem zapraszają miłośników przyrody i fotografii Zamojska Grupa Fotograficzna Grupa Twórcza, Stowarzyszenie Kultura dla Zamościa i Zamojski Dom Kultury.

Jest prezentowana w Galerii Nadszaniec przy ul. Łukasińskiego 2 w Zamościu, a można na niej obejrzeć 30 zdjęć owadów w skalach odwzorowania większych niż 2:1. Zdjęcia wykonał Leszek Wygachiewicz – członek Zamojskiej Grupy Fotograficznej i Związku Polskich Fotografów Przyrody, fotograf, grafik, filmowiec, animator i fotoeksperymentator.
Jak tłumaczy Mirosław Chmiel, prezes Zamojskiej Grupy Fotograficznej Grupy Twórczej, niezwykłość zdjęć, prezentowanych na wystawie pod tytułem „Ekstremalne Makro” polega na tym, że prezentują to, czego nie można zobaczyć ludzkim okiem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wykonanie tych fotografii wymagało ogromnej precyzji i cierpliwości.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że wystawę „Ekstremalne Makro” można oglądać w Galerii Nadszaniec przy ul. Łukasińskiego 2 w Zamościu. Będzie prezentowana prawdopodobnie do 9 grudnia. Katolickie Radio Zamość objęło wystawę patronatem medialnym.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe