Lubaczów. Caritas pomaga seniorom podczas pandemii

  • 09.11.2020, 10:53
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Caritas pomaga seniorom podczas pandemii
Parafia pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Lubaczowie wraz z Parafialnym Zespołem Caritas zapraszają wolontariuszy do włączenia się w akcję niesienia pomocy podczas pandemii.

Dziekan Dekanatu Lubaczowskiego wraz z Regionalnym Koordynatorem Caritas przy Parafii Konkatedralnej organizują na czas pandemii Centrum Wolontariatu Caritas. Będzie to zespół chętnych osób – wolontariuszy – do niesienia pomocy osobom potrzebującym wsparcia w trudnym czasie pandemii. Ta forma pomocy skierowana jest do osób przebywających na kwarantannie, w sposób szczególny do seniorów, podkreśla Regionalny Koordynator Caritas przy Parafii Konkatedralnej w Lubaczowie, Ksiądz Sławomir Skowroński:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Osoby zarówno potrzebujące pomocy jak i chętne pomagać mogą m.in. zgłaszać się bezpośrednio do Parafii Konkatedralnej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszelkie informacje na ten temat dostępne są na stronie: konkatedra.zamojskolubaczowska.pl

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe