Lubaczów. Obchody 102. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę na terenie Powiatu Lubaczowskiego

  • 10.11.2020, 11:00
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Obchody 102. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę… Ks. Mariusz Pastuszak
Tegoroczne uroczystości 102. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, dla bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Lubaczowskiego, odbędą się w bardzo okrojonym zakresie.

Nie odbędą się zaplanowane wydarzenia, które dotychczas gromadziły znaczną liczbę mieszkańców Lubaczowa i okolic. Jednak nie można zapomnieć o bohaterach, którzy na terenie Lubaczowszczyzny, swoją niezłomną postawą, przyczynili się do odzyskania niepodległości Polski, podkreśla Starosta Powiatu Lubaczowskiego, Zenon Swatek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Obchody 102. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, z powodu pandemii koronawirusa, będą w tym roku wyjątkowo skromne.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Transmisja Eucharystii z lubaczowskiej Konkatedry będzie dostępna na stronie: konkatedra.zamojskolubaczowska.pl

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe