"Lekcje z ZUS" online

  • 12.11.2020, 10:49
  • Anna Niderla-Kudach
"Lekcje z ZUS" online
Do 20 listopada szkoły ponadpodstawowe mogą zgłaszać swoich uczniów do olimpiady z wiedzy o ubezpieczeniach społecznych.

W tym roku pierwszy etap olimpiady odbędzie się przez Internet. Nauczyciele mogą też korzystać z materiałów multimedialnych do przeprowadzenia zdalnych "Lekcji z ZUS". Mówi Krzysztof Piskorz, koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji z Oddziału ZUS w Lublinie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

ZUS przygotował dla uczniów i nauczycieli materiały edukacyjne i scenariusze lekcji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dodatkowe informacje oraz aktualności są regularnie zamieszczane na profilu ZUS na facebooku. Krzysztof Piskorz zachęca do jej odwiedzania.

loadingŁaduję odtwarzacz...

To już siódma edycja projektu edukacyjnego "Lekcje z ZUS". Do tej pory uczestniczyło w nim prawie 323 tys. uczniów z ponad 1400 szkół w całej Polsce. Na zajęciach uczniowie dowiadują się, jak działają ubezpieczenia, jakie świadczenia z nich wynikają, od czego zależy wysokość emerytury oraz jakie prawa i obowiązki ubezpieczeniowe mają firmy. Zwieńczeniem lekcji o ubezpieczeniach społecznych jest olimpiada. Na jej laureatów czekają cenne nagrody i indeksy na studia na wielu uniwersytetach.

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe