Zachęcamy do kontaktu telefonicznego

  • 18.11.2020, 08:34 (aktualizacja 18.11.2020, 10:51)
  • Małgorzata Zaręba
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego
Od (24.10) w całym kraju obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa związane z koronawirusem. Cała Polska znalazła się w czerwonej strefie, zatem większość pracowników urzędów przeszło na wykonywanie codziennych obowiązków zdalnie. Większość pracowników pracujących w biurach podzielona jest na dwie grupy, a pozostali wykonują swoje obowiązki na odległość.

Zamojskie urzędy i instytucje apelują do mieszkańców o załatwianie spraw telefoniczne lub w trybie online. Marcin Nowak, dyrektor Zarządzie Dróg Grodzkich w Zamościu zapewnia, że mimo zmienionej organizacji pracy Zarząd pracuje sprawnie w załatwianiu bieżących spraw.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bezpośrednia obsługa Interesantów możliwa jest pod nr  tel. 789 284 471.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe