Żyjmy Słowem

  • 18.11.2020, 08:43 (aktualizacja 18.11.2020, 08:54)
  • Joanna Mazurek
Żyjmy Słowem źródło: pixabay.com
Aby żyć słowem Bożym trzeba je nie tylko poznać, ale uważnie rozważyć i przemedytować. Pomocą w tym są spotkania w rytmie Lectio Divina, które odbywają się w każdy wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 w kościele pw. św. Michała Archanioła w Zamościu.

Prowadzi je biblista, ks. dr Sławomir Korona, wicemoderator „Dzieła Biblijnego im. Jana Pawła II” w diecezji zamojsko-lubaczowskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Katolickie Radio Zamość zaprasza Państwa także do słuchania rozważania Ewangelii z danej niedzieli na naszej antenie w audycji Podzielmy się Słowem. Jest ona emitowana w każdą sobotę o godz. 22:40 i niedzielę po godz. 9.00.
Tymczasem Ewangelia dnia jest rozważana w Katolickim Radio Zamość codziennie dziesięć minut po północy, o godz. 6.15 i 15.20.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe