Odwiedź muzeum, nie wychodząc z domu

  • 18.11.2020, 11:37
  • Anna Niderla-Kudach
Odwiedź muzeum, nie wychodząc z domu
Pandemia koronawirusa znacząco ograniczyła i utrudniła funkcjonowanie instytucji kultury. Te jednak walczą o to, by nie zniknąć na stałe z mapy kulturalnej swoich miast i regionów.

Na czas, gdy wizyta w muzeum nie jest możliwa, swoje propozycje w formie online przygotowało Muzeum Zamojskie oraz Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał. Przedstawia je Kinga Kołodziejczyk, pracownik Muzeum Arsenał w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z pewnością warto odwiedzić stronę internetową Muzeum Zamojskiego i zapoznać się z jego ofertą. A ta stale jest poszerzana.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Również Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał pamięta o swoich odwiedzających - zapewnia Kinga Kołodziejczyk.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nowe propozycje oferowane przez Muzeum Zamojskie są przedstawiane na portalach społecznościowych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej informacji na stronie Muzeum Zamojskiego oraz Muzeum Arsenał, a także w Rozmowie Dnia w czwartek (19.11) o godz. 8.40 i 15.40.

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe