Prace przygotowawcze do otwarcia lodowiska

  • 18.11.2020, 11:45 (aktualizacja 18.11.2020, 12:08)
  • Małgorzata Kryk
 Prace przygotowawcze do otwarcia lodowiska
Jeśli pogoda dopisze i temperatura spadnie minimum do zera zamojskie lodowisko powinno być gotowe na 6 grudnia (niedziela).

Jak co roku, by zapewnić mieszkańcom miasta i turystom odrobinę rozgrywki - lodowisko usytuowane będzie na płycie rynku Wielkiego. W dobie koronawirusa zamojski Ośrodek Sportu i Rekreacji wystąpił do Ministerstwa Sportu oraz Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej o wytyczne dotyczące m.in. obostrzeń sanitarnych, jakie powinny obowiązywać na lodowisku.

Aby zapewnić bezpieczeństwo osób korzystających z lodowiska i pracowników obsługi: liczbę osób i czas korzystających z lodowiska oraz godziny otwarcia zależne będą od wytycznych Sanepidu.

Warto dodać, że od tego roku zamojski OSiR otwiera wypożyczalnię łyżew, która będzie zlokalizowana w tym samym miejscu co kasa biletowa. O dokładnych informacjach, które będą dotyczyć zasad korzystania z lodowej tafli i cennika będziemy Państwa informować na bieżąco.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe