Tenisowy turniej dla dorosłych

  • 20.11.2020, 08:57 (aktualizacja 20.11.2020, 09:09)
  • Małgorzata Kryk
Tenisowy turniej dla dorosłych
Listopad to miesiąc, który kojarzy nam się z jesienią, ale dawkę pozytywnych emocji dostarczy Ogólnopolski Turniej Tenisowy Seniorów i Amatorów. Odbędzie się on w najbliższy weekend (21-22.11) na zamojskiej hali tenisowej OSIR przy ul. Królowej Jadwigi 8, a w rozgrywkach udział wezmą zawodnicy z naszego województwa oraz z Polski.

Tenisiści reprezentujący barwy klubowe KT Return Zamość, którzy zagrają w turnieju, w ostatnim czasie do rozgrywek w przygotowywali się kortach tenisowych na hali. Dla najlepszych zawodników, którzy wykażą się umiejętnościami tenisowymi organizator KT Return Zamość przygotował: nagrody rzeczowe, puchary, dyplomy i medale.

 

Warto dodać, że dobie koronawirusa, kiedy baseny i siłownie są zamknięte treningi odbywają się na kortach tenisowych. Zamojski KT Return od poniedziałku do soboty prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Najprostszym sposobem zapoznania się z zasadami gry w tenisa jest praktyka, czyli gra na korcie. Zajęcia adresowane do dzieci odbywają się w godzinach popołudniowych, natomiast dla dorosłych w godzinach wieczornych, o czym informuje Justyna Pastuszak, kierownik KT Return Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W czasie zajęć sprzęt sportowy dostosowany do wieku zawodników zapewnia klub.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszyscy, niezależnie od wieku i umiejętności mogą zapisać się na zajęcia indywidualne lub grupowe, a Ci którzy chcą spróbować swoich sił z rakietą mogą przyjść na pierwsze zajęcia bezpłatnie. Szczegóły na temat godziny zajęć dostępne są w biurze klubu przy ul. Królowej Jadwigi 8 w godz. 9.00 - 15.00 pod nr tel. (84) 639 58 25.

 

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe