Pogaduchy o starszej pani spod piątki

  • 21.11.2020, 14:25
  • Anna Niderla-Kudach
Pogaduchy o starszej pani spod piątki
Książnica Zamojska zaprasza na spotkanie autorskie z Marleną Jarosz.

W związku z sytuacją epidemiologiczną Książnica Zamojska nie może prowadzić spotkań autorskich tradycyjnie, a większość propozycji została przeniesiona do sieci. W takiej też, wirtualnej formie odbędzie się spotkanie z Marleną Jarosz, autorką zbioru "Starsza pani spod piątki i inne opowiadania - mówi Halina Zielińska, wicedyrektor Książnicy Zamojskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Debiutancka książka Marleny Jarosz ukazała się nakładem Książnicy Zamojskiej w 2020 roku, a sama autorka jest absolwentką kulturoznawstwa i mediteranistyki, obecnie pracuje w Książnicy Zamojskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak zaznaczyła Halina Zielińska, autorka podjęła się niełatwej dla pisarza formy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zbiór opowiadań to druga publikacja Książnicy Zamojskiej ukazująca się w jubileuszowej serii Biblioteka Stulecia. Książkę można nabyć w bibliotece.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkanie z Marleną Jarosz, autorką zbioru "Starsza pani spod piątki i inne opowiadania", odbędzie się 25 listopada o godz. 17.00, będzie transmitowane na Facebooku Książnicy Zamojskiej.

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe