Tym razem zagrali dorośli

  • 23.11.2020, 11:46 (aktualizacja 23.11.2020, 12:28)
  • Małgorzata Kryk
Tym razem zagrali dorośli
Dawkę pozytywnych emocji i wrażeń dostarczył Ogólnopolski Turniej Tenisowy Seniorów i Amatorów, który w weekend w dn. 21-22.11 odbył się na hali tenisowej OSIR przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu.

W rozgrywkach udział wzięła zadowalająca liczba tenisistów z całej Polski.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Dla najlepszych zawodników, którzy wykazali się ujemnościami tenisowymi organizator KT Return Zamość przygotował atrakcje.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O swoich przygotowaniach do turnieju powiedział reprezentant Returnu Dariusz Pluta.

loadingŁaduję odtwarzacz...


W jednym z meczów wygrała zawodniczka z Radomia, dla której turniej był sprawdzeniem własnych możliwości.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla Mariki udział w turnieju był wyjątkowy, ponieważ od niedawna bierze udział w tego typu wydarzeniach, a w okresie pandemii treningi miała ograniczone.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jerzy Romański dodał, że seniorzy i amatorzy będą mieli okazję zagrać w ostatnim tym roku turnieju, który zaplanowano na zamojskiej hali tenisowej w dn. 19- 20 grudnia.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Jak dokonać zapasów na zbliżającym się turnieju?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Warto dodać, że dobie koronawirusa, kiedy baseny i siłownie dostępne są dla osób trenujących w ramach współzawodnictwa sportowego, na zamojskich kortach zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty. Co, którzy chcieliby spróbować swoich sił na korcie mogą dołączyć do klubu i trenować pod okiem doświadczonych trenerów. Zajęcia adresowane do dzieci i młodzieży odbywają się w godzinach popołudniowych, natomiast dla dorosłych w godzinach wieczornych. Sprzęt sportowy, a więc piłki i rakiety zapewnia klub. Pierwsze zajęcia na kortach są bezpłatnie. Szczegóły na temat godziny zajęć  dostępne są w biurze klubu przy ul. Królowej Jadwigi 8 w godz. 9.00 - 15.00 pod nr tel. (84) 639 58 25.


Dariusz Plauta, reprezentujący barwy klubowe Returnu, w rozmowie zdradził jak wyglądały początki z tenisem ziemnym oraz jak w ostatnim czasie wyglądały przygotowania na kortach do rozgrywek.
loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Wideorelacja z turnieju:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe