Konferencja na ćwierćwiecze

  • 23.11.2020, 12:25 (aktualizacja 25.11.2020, 14:02)
  • Joanna Mazurek
Konferencja na ćwierćwiecze źródło: parki.lubelskie.pl
Są na Lubelszczyźnie miejsca wciąż jeszcze mało znane, które mogą zaskoczyć swoim pięknem i historią. Do takich należy Skierbieszowski Park Krajobrazowy, który obchodzi jubileusz 25-lecia istnienia.

Z tej okazji Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie zapraszają do udziału w konferencji on-line. Wydarzenie odbędzie się 30 listopada, a rozpocznie o godz. 10.00. Będzie je można śledzić na facebookowym profilu Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Skierbieszowski Park Krajobrazowy leży na terenie aż ośmiu gmin, które także zaprezentują się podczas konferencji. Nie zawiodą się jednak również miłośnicy historii, czy przyrody.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Patronat Honorowy nad konferencją objął Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, a patronatem medialnym wydarzenie objęło m.in. Katolickie Radio Zamość.
Więcej na temat konferencji usłyszą Państwo w piątkowej (27.11) „Rozmowie dnia” o godz. 8.40 i 15.40.

Joanna Mazurek

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe