Rekolekcje 33

  • 25.11.2020, 06:20 (aktualizacja 25.11.2020, 06:30)
  • Ewa Monastyrska
Rekolekcje 33


29 listopada rozpoczną się II ogólnopolskie rekolekcje ODDANIE33. Tego dnia o godzinie 10:00 uroczystej Inauguracji w Katedrze Poznańskiej przewodniczyć będzie arcybiskup Stanisław Gądecki. Msza Święta będzie transmitowana w Internecie. W skład rekolekcji wejdą Słowo Boże, nauczanie Kościoła, teksty świętych i mistyków oraz przesłanie objawień Matki Bożej z Fatimy.
Maciej Bodasiński współorganizator Różańca do Granic Nieba oraz wspierający ODDANIE33, podkreśla, że to niezwykłe, umacniające duchowo rekolekcje internetowe.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Te rekolekcje pomagają powstać ze stanu upadku, dodaje ambasador akcji ODDANIE33:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczególnie zachęca do udziału w rekolekcjach osoby znajdujące się w trudnej sytuacji osobistej lub finansowej, bo - jak mówi - "one podnoszą z ziemi".
Rekolekcje potrwają do 31 grudnia. Ich zwieńczeniem, które nastąpi 1 stycznia będzie akt oddania się Panu Jezusowi przez Maryję. Wszystkie rozważania rekolekcyjne można znaleźć w formie pisemnej oraz dźwiękowej na stronie oddanie33.pl oraz rozaniecdogranic.pl.
Patronem medialnym Rekolekcji są: Polskie Radio, Telewizja Polska, Tygodnik Niedziela oraz Tygodnik Idziemy. Organizatorem rekolekcji jest Fundacja Tota Tua, działająca pod opieką: biskupa Damiana Bryla oraz biskupa Szymona Stułkowskiego. Organizatorzy otrzymali list poparcia od arcybiskupa Stanisława Gądeckiego.

Informację przygotowała Informacyjna Agencja Radiowa

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe