Plony od rolnika

  • 25.11.2020, 09:31 (aktualizacja 25.11.2020, 09:47)
  • Joanna Mazurek
Plony od rolnika
Prostsza ścieżka od wytwórcy do odbiorcy i możliwość bezpłatnego korzystania – to atuty strony www.por24.pl.

Do korzystania z niej zaprasza Stowarzyszenie Postaw Na Zdrowie z Jeżowego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Produkty posegregowane są w grupy, np. kwiaty i rośliny, kosmetyki, produkty lokalne obszaru LGD czy pieczywo i wypieki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ogłoszenie można dodać nie tylko całkowicie bezpłatnie, ale i w prosty sposób.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dodajmy, że inicjatywa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014 – 2020 dla operacji realizowanych w ramach Projektu Grantowego pt. Promocja obszaru LGD Stowarzyszenie “Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej” z wykorzystaniem produktów lokalnych realizowanego przez Lokalną Grupę Działania Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej” .

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe