Być eko

  • 25.11.2020, 10:36 (aktualizacja 25.11.2020, 11:02)
  • Joanna Mazurek
Być eko
O tym, że na wsi żyje się nie tylko spokojniej, ale i zdrowiej, wiemy wszyscy. Jednak nie każdy dysponuje wiedzą, jak korzystać np. z roślin, alby poprawić swój stan zdrowia czy wygląd.

To dlatego warto wziąć udział w bezpłatnej wideokonferencji pt.. „Środowiskowe uwarunkowania zdrowia na obszarach wiejskich”, która odbędzie się 2 grudnia, a rozpocznie o godz. 10.00.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

W programie m.in. tradycyjne receptury Zakonu Ojców Bonifratrów czy tematyka związana z racjonalnym odżywianiem i wykorzystaniem roślin w kosmetykach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Udział w konferencji jest bezpłatny, trzeba jednak wypełnić i wysłać specjalny formularz zgłoszeniowy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Program i informacja o możliwości zgłoszenia się, dostępne są na plakacie zamieszczonym na stronie internetowej naszej rozgłośni.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe