Lubaczów. Męskie serce jest zdolne do wyzwań

  • 25.11.2020, 14:15
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Męskie serce jest zdolne do wyzwań Ks. Mariusz Pastuszak
W parafii pw. Św. Karola Boromeusza w Lubaczowie odbyło się (21.11) spotkanie formacyjne dla mężczyzn.

Na to spotkanie zorganizowane przez Duszpasterstwo Mężczyzn Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej przybyło kilkunastu mężczyzn z terenu Lubaczowszczyzny. Obecni tam panowie uczestniczyli we wspólnej Eucharystii, po której wysłuchali konferencji na temat męskiego powołania. Następnie rozmyślali nad usłyszanymi słowami trwając w obecności Jezusa Eucharystycznego. Jezus Chrystus jest wzorcem mężczyzny, podkreśla prowadzący adorację, Diecezjalny Duszpasterz Mężczyzn, Ksiądz Paweł Głowik:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Serce mężczyzny jest otwarte na przeżywanie doniosłych wydarzeń, dodaje Ksiądz Głowik:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkanie zakończyło się błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem i rozesłaniem. Informacje na temat kolejnych spotkań będą pojawiać się na profilu społecznościowym facebook.com/Mezczyzni.Diecezja.Zamojsko.Lubaczowska

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe