Jarmark świąteczny w dobie pandemii

  • 25.11.2020, 15:11 (aktualizacja 25.11.2020, 16:01)
  • Justyna Przeszło
Jarmark świąteczny w dobie pandemii
Bożonarodzeniowy Jarmark w Zamościu w czasie pandemii zostanie zorganizowany w zupełnie innej formie niż to bywało dotychczas.

Nie będzie kramów i kilkudniowego handlowania na Rynku Wielkim, nie będzie kolęd i koncertów na żywo. Całe wydarzenie zostało przeniesione do przestrzeni bezpieczniejszej - Internetu. Zaplanowano je na weekend 11-13 grudnia. Zmiana jest też taka, że jarmark świąteczny 2020, Zamość zorganizuje wspólnie z miastami partnerskimi: Weimarem i Schwäbisch Hall. Zarówno nasi lokalni artyści i producenci rękodzieła, jak i ich koledzy po fachu z Niemiec będą swoje produkty i usługi prezentować on-line. Czym tak właściwie jest jarmark świąteczny przybliża  Marta Lackorzyńska-Szerafin, Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prezentacje jarmarczne odbywać się będą na stronie Facebook - Zamość Twierdza Otwarta oraz Instagram Zamość-Twierdza Otwarta. Chętni wystawcy proszeni są o wypełnienie formularzy zgłoszeniowych - które można pobrać zarówno z Facebooka jak i ze strony www.zamosc.pl.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W dniu 1 grudnia utworzone zostanie wydarzenie na Facebooku i wówczas rozpocznie się prezentacja wystawców. Potrwa do 10 grudnia - aby zbudować grono odbiorców i zareklamować wydarzenie w sieci.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na zakończenie targów odbędzie się koncert na żywo (on line) zespołu Plastic.

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe