Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2020

  • 26.11.2020, 13:44
  • Joanna Suszko
Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2020
Od 27. lat Caritas w całej Polsce wspiera dzieci i młodzież w ramach akcji Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, rocznie rozprowadzając ponad 2 mln świec w całym kraju.

Do tej inicjatywy od lat włącza się także Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Dyrektor diecezjalnej Caritas, ks. Marcin Jakubiak przypomina na czym polega akcja.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ze względu na pandemię COVID-19 pojawiły się także oddolne inicjatywy rozprowadzania świec - zaznacza ks. Jakubiak.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Płomień każdej wigilijnej świecy daje szansę na lepszą przyszłość dzieciom z ubogich rodzin, którymi opiekują się diecezjalne Caritas w Polsce, w tym także Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Warto zatroszczyć się, by taka świeca zapłonęła na naszym wigilijnym stole.

Akcję można wesprzeć kupując w parafii Wigilijną Świecę Caritas, ale także wysyłając SMS z hasłem WIGILIA na numer 72052 (koszt 2,46 zł z VAT) lub przez wpłatę na konto Caritas z dopiskiem: WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM.

Szczegóły znajdą Państwo na stronie www.zamosc.caritas.pl

 

 

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe