Biłgoraj. Europejski szlak rowerowy

  • 26.11.2020, 15:45
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Europejski szlak rowerowy
Biłgorajskie Centrum Obsługi Inwestora zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 10 do 14 roku życia, z terenu gminy Biłgoraj lub uczęszczające do szkół znajdujących się na jej terenie, do wzięcia udziału w konkursie promującym 95 km szlak rowerowy przebiegający przez Gminę Biłgoraj. Ma to być również promocja inwestycji finansowanych ze środków Unii Europejskiej.

O warunkach uczestnictwa i szczegółach konkursu informuje Grażyna Skrzydłowska z Biłgorajskiego Centrum Obsługi Inwestora:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podpisane prace składać można do 9 grudnia br., w formie elektronicznej lub papierowej w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju (ul. Kościuszki 88). Szczegóły konkursu znajdują się TUTAJ.

Organizatorami konkursu są Biłgorajskie Centrum Obsługi Inwestora, Wójt Gminy Biłgoraj, Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, Fundacja Kuźnica im. Hugona Kołłątaja, Klub Europejski ‘Kuźnica’ w Dąbrowicy, Klub Europejski ‘Kuźnica’ w Kajetanówce oraz Biłgoraj EKO-Challenge.

 

Joanna Ferens

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe