Od 1 grudnia ul. Łukasinskiego będzie zakmnięta

  • 27.11.2020, 08:40 (aktualizacja 27.11.2020, 08:45)
  • Małgorzata Kryk
Od 1 grudnia ul. Łukasinskiego będzie zakmnięta Miasto Zamość
Obecnie duże utrudnienia dla kierowców występują na zamojskiej Starówce na Placach Wolności i Stefanidesa oraz ulicy Łukasińskiego. Utrudnienia związane są z przebudową Placu Stefanidesa wraz z odcinkiem ulicy Łukasińskiego, a projekt realizowany przez Miasto Zamość, ma dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych.

Aktualnie od szkoły Ekonomik do ronda w pobliżu Kościoła Św. Katarzyny ruch kołowy jest zamknięty. Wkrótce wykonawca inwestycji (Firma Strabag) przejdzie do kolejnego etapu prac, a wiec dalsze remonty prowadzone będą na ul. Łukasińskiego. Obecnie, nieprzejezdny jest także odcinek od skrzyżowania z ul. Akademicką i ul. Zamenhofa.

Od 1 grudnia ul. Łukasińskiego będzie całkowicie zamknięta od Ronda przy Kościele Ojców Franciszkanów do ronda w pobliżu Kościoła Św. Katarzyny. Przebudowa ulicy była planowana na wiosnę przyszłego roku, ale wykonawca zadania,( firma STRABAG), uznał, że jest w stanie rozpocząć przebudowę wcześniej.
Dzięki temu skróci się czas realizacji całej inwestycji. Wykonawca zapewnia, że dostęp do wszystkich obiektów użyteczności publicznej będą mieli piesi i przedsiębiorcy oraz mieszkańcy  korzystający na co dzień z Zespołu Staromiejskiego.

Kierowców i pieszych prosimy o zwracanie uwagi na oznakowanie ulic, a także o zachowanie ostrożności i wyrozumiałość.

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe