MOPS w Tomaszowie Lubelskim pomaga seniorom

  • 28.11.2020, 15:25 (aktualizacja 28.11.2020, 15:42)
  • Justyna Przeszło
MOPS w Tomaszowie Lubelskim pomaga seniorom
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Lubelskim uczestniczy w programie „Wspieraj Seniora”.

Celem programu jest zapewnienie usługi wsparcia seniorów, którzy w obowiązującym stanie epidemii zdecydują się na pozostanie w domu i nie są w stanie np. zabezpieczyć sobie artykułów podstawowej potrzeby. W jaki sposób seniorzy mogą prosić o taką pomoc, wyjaśnia Joanna Zuchowska-Kozdra, pracownik socjalny Ośrodka Pomocy Społecznej w Tomaszowie Lubelskim.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Warto wspomnieć, że pracownicy socjalni pełnią codziennie (włącznie z sobotą i niedzielą) dyżur w godzinach 7:30 – 18:00 i wtedy są do dyspozycji seniorów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W jakim przedziale wiekowym seniorzy mogą liczyć na pomoc?

loadingŁaduję odtwarzacz...

W jaki sposób technicznie wygląda pomoc seniorom w MOPS-ie w Tomaszowie Lubelskim wyjaśnia Czesława Jagieła, pracownik socjalny ds. pierwszego kontaktu w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Tomaszowie Lubelskim.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do tej pory złożono 11 wniosków, z czego dwie osoby zrezygnowały ze względu na brak możliwości zapłaty kartą płatniczą. Przypomnijmy, że szczegółowe informacje dotyczące udzielanej pomocy można uzyskać w MOPS-ie w Tomaszowie Lubelskim pod numerem telefonu: 721 503 888 lub dzwoniąc na ogólnopolską darmową infolinię pod numerem telefonu: 22 505 11 11

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe