Biłgoraj. Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów

  • 29.11.2020, 11:41
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów
W dniach 26-29 listopada br. na hali OSiR w Biłgoraju odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do 23 lat w podnoszeniu ciężarów.

Celem zawodów była popularyzacja podnoszenia ciężarów wśród dzieci i młodzieży, ocena poziomu sportowego zawodniczek i zawodników oraz wyłonienie Mistrzów Polski na 2020 r.

To największe wydarzenie sportowe dotyczące podnoszenia ciężarów w Polsce – tłumaczył wiceprezes Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów, Zdzisław Żołopa:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pierwsze miejsce w swoich kategoriach zajęła Weronika Zielińska-Stubińska, która w rozmowie podsumowała swoje tegoroczne sukcesy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Weronika Zielińska-Stubińska wyjaśniała, w jaki sposób można taki sukces osiągnąć:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Sztangiści z Lubelszczyzny osiągnęli podczas zawodów wiele sukcesów – dodaje Zdzisław Żołopa:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zdzisław Żołopa dokonał również podsumowania zawodów:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorami zawodów byli Ludowy Klub Sportowy ‘Znicz’ Biłgoraj, Lubelski Okręgowy Związek Podnoszenia Ciężarów i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju, w partnerstwie z Ministerstwem Sportu, Polskim Związkiem Podnoszenia Ciężarów, Urzędem Marszałkowskim w Lublinie, Starostwem Powiatowym w Biłgoraju, Urzędami Miasta i Gminy w Biłgoraju oraz Urzędem Gminy Biszcza.

 

Joanna Ferens

Zdjęcia (32)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe