Konsultacje społeczne ws. spalarni śmieci

  • 30.11.2020, 11:03 (aktualizacja 30.11.2020, 11:34)
  • Anna Niderla-Kudach
Konsultacje społeczne ws. spalarni śmieci Pixabay.com
Trwają konsultacje społeczne dotyczące realizacji w Zamościu projektu pn. "Rozbudowa ciepłowni w Zamościu w oparciu o gospodarkę obiegu zamkniętego", zlokalizowanej przy ul. Hrubieszowskiej 173.

Komitet społeczny ,,Nie dla spalarni śmieci w Zamościu" wystosował do mieszkańców Zamościa List otwarty w tej sprawie i zwraca się do nich z prośbą o składanie indywidualnych wniosków w ramach ogłoszonych przez Urząd Miasta Zamość konsultacji społecznych. Jest to sposób, by wyrazić swoje zdanie na temat tej instalacji. Zachęcamy by z tej możliwości skorzystać - mówi Rafał Farion, przewodniczący społecznego komitetu "Nie dla spalarni śmieci w Zamościu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uwagi i wnioski można składać w terminie 30 dni - od 14 listopada do 14 grudnia 2020 r. w wybranej formie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Czasu pozostało już niewiele, a po jego upływie mieszkańcy nie będą mieli wpływu na dalsze decyzje w tej sprawie - podkreśla Rafał Farion.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Prezydent Miasta Zamość. Wnioski złożone po upływie wskazanego terminu, czyli po 14 grudnia, pozostaną bez rozpatrzenia. Więcej informacji na stronie zamosc.pl [tutaj].

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe