Akcja "Paczuszka dla maluszka"

  • 03.12.2020, 07:27
  • Anna Niderla-Kudach
Akcja "Paczuszka dla maluszka"
W czasie Adwentu możesz podarować swój prezent potrzebującym dzieciom.

Ruszyła kolejna edycja przedświątecznej akcji „Paczuszka dla maluszka”, którą organizuje Fundacja Małych Stópek. Akcja ma zasięg ogólnopolski, a jej głównym celem jest zorganizowanie świątecznych paczek i przekazanie ich potrzebującym. Mówi Anna Palembas z Fundacji Małych Stópek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Można osobiście zaangażować się w akcję, stając się jej lokalnym koordynatorem. Osoby chętne do pomocy są proszone o kontakt z Fundacją Małych Stópek

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla tych, którzy zdecydowanie lepiej czują się działając w sieci, istnieje opcja by zostać koordynatorem akcji online. Jest to też możliwość dla tych, którzy nie mają miejsca na przechowywanie darów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ubiegłym roku akcję wsparło ponad 24 tysiące osób. „Liczymy, że w tym roku będzie ich więcej” – mówi Anna Palembas.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Aby ułatwić koordynację, organizatorzy akcji stworzyli specjalną stronę internetową: www.paczuszkadlamaluszka.pl na której znajdują się potrzebne informacje oraz formularz zgłoszeniowy.

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe