Podziękuj wolontariuszom!

  • 03.12.2020, 07:47
  • Anna Niderla-Kudach
Podziękuj wolontariuszom!
Obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w tym roku inaczej.

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Od przeszło 12 lat w tym dniu Zamojskie Centrum Wolontariatu podczas uroczystej gali dziękowało tym, którzy poświęcając swój czas, pomagają innym, udzielają się społecznie i promują ideę wolontariatu. W tym roku ze względu na obostrzenia sanitarne spotkanie w tradycyjnej formie nie może się odbyć, ale osoby zrzeszone wokół Zamojskiego Centrum Wolontariatu znalazły inny sposób, by odwdzięczyć się wolontariuszom. Ma temu służyć akcja banerowa pod hasłem „Podziękuj wolontariuszom”.

W jaki sposób będzie przebiegała? - mówi Krystyna Rybińska-Smyk, wiceprezes ZCW.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przedsięwzięcie Zamojskiego Centrum Wolontariatu zostanie oficjalnie ogłoszone – w obecności zaproszonych wolontariuszy – 6 grudnia, o godzinie 15.00, podczas otwarcia lodowiska. Ponadto akcja zostanie zaakcentowana w różnych częściach naszego miasta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Konstrukcja na Rynku Wielkim będzie eksponowana do 28 grudnia. Akcja jest sfinansowana ze środków „Korpusu Solidarności – Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030”.

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe