Biłgoraj. Wyraź to w Pixel-Ach! 

  • 03.12.2020, 09:14
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Wyraź to w Pixel-Ach! 
Już po raz czwarty w I Liceum Ogólnokształcącym im . ONZ w Biłgoraju został zorganizowany konkurs ‘Wyraź to w Pixel-Ach!’. Podsumowanie konkursu ze względu na pandemię odbyło się (01.12) w formie zdalnej.

Tematem tegorocznej edycji konkursu było hasło ‘Moja rodzina – moja nadzieja’ – tłumaczyła pomysłodawczyni projektu, Anna Dobraczyńska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Patronat honorowy nad konkursem objęła poseł Beata Strzałka, która w rozmowie gratulowała zarówno uczestnikom, jak i organizatorom wydarzenia:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wyrazy uznania złożył również starosta biłgorajski Andrzej Szarlip, który również konkursowi patronował:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na konkurs wpłynęło 128 prac z całej Polski i były one oceniane w kategoriach szkół podstawowych, ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych.

Joanna Ferens

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe