VIII Puchar Św. Mikołaja

  • 03.12.2020, 12:25 (aktualizacja 04.12.2020, 09:53)
  • Małgorzata Kryk
VIII Puchar Św. Mikołaja
Tradycyjnie na wielofunkcyjnej hali tenisowej zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Królowej Jadwigi 8 w niedzielę (06.12) odbędzie się VIII Puchar Św. Mikołaja. Karate obejmuje swoim zasięgiem cały świat i łączy w sobie elementy samoobrony.

Już w najbliższą niedzielę o godz.11.00 hala tenisowa zamojskiego OSiR zgromadzi młodych karateków, całe rodziny oraz postać Świętego Mikołaja, który zmaganiom karateków będzie przyglądał się z bliska.  Karate to sztuka walki, która opiera się na trzech metodach tj. kichon, kata i kumite. Dlatego wszyscy chętni podczas Pucharu Św. Mikołaja zaprezentują układy, które wykorzystywane są w karate. Najlepsi wśród karateków zostaną uhonorowani na podium pamiątkowymi pucharami. Tradycyjnie na zakończenie turnieju wszystkim uczestnikom wręczone zostaną medale i puchary oraz prezenty od Św. Mikołaja. Organizatorem wydarzenia jest Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego w Zamościu.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe