Postępy prac

  • 04.12.2020, 11:51 (aktualizacja 07.12.2020, 07:43)
  • Małgorzata Kryk
Postępy prac
Na Starówce na Placach Wolności i Stefanidesa oraz ulicy Łukasińskiego prowadzone są prace remontowe, a ich wykonawcą jest firma Strabag. Przebudowa ulicy Łukasińskiego była planowana na wiosnę przyszłego roku, ale wykonawca zadania uznał, że jest w stanie rozpocząć przebudowę wcześniej. Dzięki temu skróci się czas realizacji całej inwestycji.

Od 1 grudnia od szkoły Ekonomik do ronda w pobliżu Kościoła Świętej Katarzyny ruch jest całkowicie zamknięty. Mieszkańcy oraz osoby pracujące na terenie Starego Miasta muszą liczyć się ze sporymi trudnościami w przemieszczaniu się. Wjazd na Stówkę możliwy jest od ul. Okopowej (przy Urzędzie Pracy) oraz od ul. Kolegiackiej (przy Katedrze). Natomiast piesi, którzy chcą przejść na drugą stronę ulicy w pobliżu prowadzonych remontów mogą korzystać z dwóch przejść dla pieszych zlokalizowanych na ul. Peowiaków (rondo obok Parku Miejskiego) oraz na ul. Okopowej przy Przedszkolu Miejskim Nr 1. Z uwagi na prowadzone prace remontowe rozstawione są bariery, a ruch drogowy kierowany jest objazdami.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W związku z prowadzonymi remontami na zamojskiej Starówce z użytkowania wyłączone zostały parkingi na Placach Stefanidesa i Wolności. Kierowcy, mogą korzystać z płatnych parkingów np. przy Parku Miejskim oraz z bezpłatnych przy ul. Peowiaków.

Poniżej prezentujemy aktualne zdjęcia, dotyczące prowadzonych remontów.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (19)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe