Cieszanów. „Senior Caritas 2020”

  • 05.12.2020, 06:01
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Cieszanów. „Senior Caritas 2020” Anita Wolanin
Caritas Zamojsko – Lubaczowska bierze udział w ogólnopolskim programie „Senior Caritas 2020”.

Od sierpnia do grudnia uczestniczy w nim 80 osób z terenu Diecezji. Działania projektowe w ramach konkursu „Senior Caritas 2020” mają na celu wsparcie Seniorów 60+, mówi Koordynator projektu „Senior Caritas 2020” Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej, Alicja Kotowska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ramach projektu, w rejonie lubaczowskim, Seniorzy z Cieszanowa mogli bardzo aktywnie uczestniczyć w przygotowanych dla nich inicjatywach, dodaje Kierownik Domu Dziennego Pobytu Seniorów w Cieszanowie, Anita Wolanin:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Samym Seniorom udział w projekcie przyniósł ogromną radość i satysfakcję, podkreśla uczestnik projektu „Senior Caritas 2020”, Władysława Sitarz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Projekt „Senior Caritas 2020”, jest realizowany przez Caritas Polska we współpracy z Fundacją Biedronki.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe