VIII Puchar Św. Mikołaja

  • 07.12.2020, 10:42 (aktualizacja 07.12.2020, 11:19)
  • Małgorzata Kryk
VIII Puchar Św. Mikołaja
Tradycyjnie na wielofunkcyjnej hali tenisowej zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Królowej Jadwigi 8 w niedzielę (06.12) odbył się VIII Puchar Św. Mikołaja.

Karate obejmuje swoim zasięgiem cały świat i łączy w sobie elementy samoobrony. VIII Puchar Św. Mikołaja zgromadził młodych karateków z pięciu klubów, a Święty Mikołaj tym zmaganiom przyglądał się z bliska.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas Pucharu w karate swoje umiejętności zaprezentowali także szachiści, o czym poinformowała Aleksandra Kasprzak, prezes Fundacji Rozwoju Osobistego Narodowych Talentów ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zamościu.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Jakie umiejętności zaprezentowali zawodnicy powiedział Radosław Niziołek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Karate to sztuka walki, która opiera się na trzech metodach tj. kichon, kata i kumite. Na czym polegają te techniki?

loadingŁaduję odtwarzacz...


W Pucharze udział wzięli zawodnicy z Tomaszowa Lubelskiego.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Radosław Niziołek dodał, ze treningi w karate w RKKT odbywają się w szkole podstawowej Nr 4 w Zamościu, a od stycznia zajęcia prowadzone są także w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a poprowadzi je Marta Czapka, utytułowana reprezentantka Polski na ME i MŚ.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Zawodnicy podczas Puchar Św. Mikołaja zaprezentowali układy, które wykorzystywane są w karate. Najlepsi wśród karateków zostali uhonorowani na podium pamiątkowymi medalami i pucharami. Tradycyjnie na zakończenie turnieju wszystkim uczestnikom wręczone zostały prezenty od Św. Mikołaja. Organizatorem wydarzenia był Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego w Zamościu.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (34)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe