Otwarcie lodowiska ze Świętym Mikołajem

  • 07.12.2020, 13:02 (aktualizacja 07.12.2020, 13:29)
  • Małgorzata Kryk
Otwarcie lodowiska ze Świętym Mikołajem
W niedzielę (6.12) odbyło się uroczyste otwarcie sztucznego lodowiska na Rynku Wielkim.

Wszystkich sympatyków jazdy na łyżwach powitali prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk oraz zastępca zamojskiego OSiR Magdalena Magryta. Dla dzieci i młodzieży w dniu Mikołajek zorganizowano mnóstwa zabaw na lodowisku, którym towarzyszył Święty Mikołaj, a korzystanie z lodowej tafli było bezpłatne.

Ze względu na pandemię w tym sezonie zimowym łyżwiarzy obowiązują maseczki oraz stosowanie się do zasady dystansu społecznego.

W tym roku przy siedzibie Straży Miejskiej znajduje się wypożyczalnia łyżew, którą prowadzi Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu. Wypożyczalnia czynna będzie w godzinach otwarcia lodowiska,. Za wypożyczenie łyżew po okazaniu kupionego wcześniej biletu wstępu na lodowisko zapłacimy 6 zł, za kask 4zł.

Łyżwy w wypożyczalni będą na bieżąco dezynfekowane. Regulamin lodowiska zakłada, że jednorazowo z tafli może korzystać 50 osób

Lodowisko będzie otwierane od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 – 21.00, a w soboty i niedziele w godz. 9.00 do 21.00 Codziennie między godzinami. 14.00, a 15.00 zaplanowano przerwę techniczną, kiedy wyrównywana jest nawierzchnia lodowiska.

W tym roku 45 minut zajęć zapłacimy:
- bilet normalny – 9 zł;
- ulgowy (dzieci i młodzież do lat 25, inwalidzi, emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie) – 7 zł;
- grupowy (15 osób oraz z Kartą Dużej Rodziny0 – 6 zł;
- osoby dorosłe z Zamojską Kartą Seniora – 7,20 zł.

Dzieci do lat 3. roku życia korzystają z lodowiska bezpłatnie

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...


 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (27)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe