Podsumowanie niezwykłego projektu

  • 03.12.2020, 09:39
  • Joanna Mazurek
Podsumowanie niezwykłego projektu
"Kolekcja muzealiów 2 Pułk Strzelców Konnych. Wydanie katalogu w setną rocznicę powstania pułku" - projekt pod tym hasłem realizowało Muzeum im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie.

Spotkanie podsumowujące realizację zadania zaplanowane jest na 8 grudnia 2020 r. o godz. 14.30. W ramach spotkania odbędzie się promocja katalogu „2 Pułk Strzelców Konnych. Kolekcja muzealiów w zbiorach Muzeum im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie", publikacja autorstwa dr Justyny Wojtiuk, a także otwarcie wystawy czasowej, na której zostanie zaprezentowana m.in. wspomniana kolekcja.
Realizowane zadanie zostało dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Wspieranie działań muzealnych".
Katalog powstały w ramach realizowanego zadania będzie dostępny nieodpłatnie, z możliwością pobrania w formie elektronicznej ze strony internetowej muzeum. Wystawa będzie również udostępniona nieodpłatnie.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe