Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski

  • 23.12.2020, 08:36 (aktualizacja 23.12.2020, 08:39)
  • Małgorzata Kryk
Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski
Stowarzyszenie Dawcy Uśmiechu – Smile Donors wraz ze Stowarzyszeniem Zamojskie Centrum Wolontariatu po raz kolejny organizują „Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski – Walczymy z nowotworami!”. Odbędzie się on 26 grudnia (sobota) o godz. 9.00 w hali OSiR w Zamościu, a zagra w nim 15 drużyn, które zgłosiły się do rozgrywek.

Zebrane środki podczas turnieju i licytacji zostaną przekazane na wsparcie celów statutowych Fundacji im. Marty Szynal – „Żyj”, której celem jest organizowanie wszechstronnej pomocy na rzecz osób dotkniętych chorobą nowotworową i ich rodzin, w tym również osób niepełnosprawnych i ich rodzin.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kamil Tomczyszyn dodał, że turniej ze względu na obostrzenia związane z koronawirusem odbędzie się bez udziału publiczności.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorzy przeprowadzą licytację atrakcyjnych gadżetów sportowych w formie online, które będzie można licytować przez tydzień. Z pewnością nie zabraknie koszulek piłkarskich znanych zawodników oraz sprzętu sportowego z podpisami gwiazd.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kiedy licytowane rzeczy będą dostępne na Facebooku?

loadingŁaduję odtwarzacz...

W licytacji biorą udział wszyscy chętni. W zamojskiej społeczności widać, że nie brakuje ludzi o dobrych serach, bo osobom potrzebującym pomagają zarówno osoby indywidualne jak również przedstawiciele przedsiębiorstw i innych instytucji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kamil Tomczyszyn dodał, że w ubiegłorocznym charytatywnym turnieju "Walczymy razem z Sebastianem" organizatorom udało się zebrać ponad 32 000 zł, co świadczy o tym, że ludzie dla osób potrzebujących są hojni.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do udziału w Świątecznym Charytatywnym Turnieju Piłkarskim – Walczymy z nowotworami!”. Zapraszamy wszystkich chętnych. Święta to czas wesoły, więc drobnym gestem sprawmy radość innym.

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe