Ferie z tenisem ziemnym

  • 17.12.2020, 11:38 (aktualizacja 17.12.2020, 11:47)
  • Małgorzata Kryk
Ferie z tenisem ziemnym
W dn. od 04 do 17 stycznia, czyli zaraz po przerwie świątecznej ferie zimowe odbędą się dla wszystkich uczniów w całym kraju w tym samym termie. Zamojskie Towarzystwo Tenisowe KT Return Zamość zaprasza wszystkich feriowiczów na bezpłatne zajęcia z tenisa ziemnego.

Zajęcia z tenisa będą odbywać się na hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu. Feriowicze podczas treningów będą mogli zapoznać się z podstawowymi zasadami gry w tenisa. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani trenerzy, a osoby którym spodoba się gra w tenisa będą mogły dołączyć do nowych grup w klubie. Treningi w czasie ferii adresowane są do młodzieży szkolnej, niezależnie od poziomu posiadanych umiejętności. Na zajęcia z nauki i doskonalenia gry w tenisa zimnego serdecznie zaprasza prezes KT Return Zamość Jacek Podkościelny.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zajęcia na kortach będą odbywać się w każdy wtorek i czwartek. O godz. 10.00 zajęcia adresowane są dla dzieci w wieku do 12 roku życia, a o godz. 11.00 powyżej 12 lat. Ci, którzy nigdy nie grali w tenisa, a chcieliby rozpocząć grę na korcie nie muszą posiadać własnych rakiet i piłek ponieważ klub dysponuje sprzętem sportowym, który wypożyczany jest bezpłatnie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zajęcia z tenisa są ogólnorozwojowe dlatego do udziału w zajęciach zachęcamy nie tylko dzieci, ale także osoby dorosłe. Nabór do KT Return prowadzony jest przez cały rok, a do grup na wszystkich poziomach nauczania można dołączyć w każdej chwili. Jacek Podkościelny dodał, że grać w tenisa może każdy, bez względu na wiek i posiadane umiejętności.
loadingŁaduję odtwarzacz...

ZTT KT Return prowadzi nie tylko zajęcia dla najmłodszych, ale także dla dorosłych. Cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczy ilość grających osób.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z gry w tenisa wynika mnóstwo korzyści m.in.: czujemy się lepiej, rozwijamy szybkość i zwinność, a podczas gry zapominamy o codziennych problemach. Szczegółowe informacje na temat zapisów można uzyskać w biurze KT Return przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu obok hali tenisowej.

Rodzice, którzy chciałyby zapisać swoje pociechy na bezpłatne zajęcia podczas ferii mogą dokonać zapisów do końca miesiąca pod nr tel. 665 708 060 lub drogą mailową pod adresem: [email protected]


 
 


 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe