Ogólnopolski Turniej Tenisowy Seniorów i Amatorów

  • 21.12.2020, 11:26 (aktualizacja 21.12.2020, 12:15)
  • Małgorzata Kryk
Ogólnopolski Turniej Tenisowy Seniorów i Amatorów
Na zamojskiej hali tenisowej OSIR przy ul. Królowej Jadwigi 8 w weekend 19-20.12 rozegrany został ostatni w tym roku kalendarzowym Ogólnopolski Turniej Tenisowy Seniorów i Amatorów.

W rozgrywkach udział wzięła zadowalająca liczba tenisistów z całej Polski, a turniej dostarczył wielu sportowych emocji. Jakim systemem rozegrane zostały weekendowe mecze?
 

loadingŁaduję odtwarzacz...

KT Return Zamość organizuje szereg turniejów, które każdej grupie wiekowej dają możliwość sprawdzenia się na korcie. Tym razem także nie zabrakło chętnych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jerzy Romański dodał, że KT Return Zamość dla najlepszych graczy przygotował okazałe nagrody oraz pamiątkowe wyróżnienia.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Przed nami okres świąteczno – noworoczny, dlatego kolejne turnieje KT Return planuje zorganizować w przyszłym 2021 roku. Do udziału w turniejach i gry w tenisa serdecznie zachęca Jerzy Romański.

loadingŁaduję odtwarzacz...


W KT Return Zamość grę w tenisa mogą szkolić zarówno dzieci i młodzież, ale także osoby dorosłe. Treningi prowadzone są indywidualnie oraz w małych - dwu i czteroosobowych grupach na wszystkich poziomach nauczania. Chętne osoby, które chciały rozpocząć przygodę z tenisem ziemnym mogą dołączyć do grup w każdej chwili ponieważ drzwi klubu otwarte są dla wszystkich.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pierwsze zajęcia w klubie są bezpłatne, dlatego warto przyjść na trening i zapoznać się z zasadami gry w tenisa. Szczegóły na temat zapisów na zajęcia tenisowe dostępne są w biurze klubu przy ul. Królowej Jadwigi 8 w godz. 9.00 - 15.00 oraz telefonicznie pod nr. (84) 639 58 25.
 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe