Charytatywny Turniej Piłkarski za nami, ale nadal trwa licytacja!

  • 28.12.2020, 11:44 (aktualizacja 28.12.2020, 11:49)
  • Małgorzata Kryk
Charytatywny Turniej Piłkarski za nami, ale nadal trwa licytacja!
Stowarzyszenie Dawcy Uśmiechu – Smile Donors wraz ze Stowarzyszeniem Zamojskie Centrum Wolontariatu po raz kolejny zorganizowali „Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski – Walczymy z nowotworami!”.

Odbył się on 26 grudnia (sobota) w hali widowiskowo - sportowej OSiR w Zamościu bez udziału publiczności, a zagrały w nim drużyny, które zgłosiły się do rozgrywek.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Piłkarski turniej już za nami, ale nadal trwa licytacja gadgetów sportowych w formie on – line. Zebrane środki podczas zakończonego turnieju i licytacji zostaną przekazane na wsparcie celów statutowych Fundacji im. Marty Szynal – „Żyj”, której celem jest organizowanie wszechstronnej pomocy na rzecz osób dotkniętych chorobą nowotworową i ich rodzin, w tym również osób niepełnosprawnych i ich rodzin. Właścicielem licytowanych rzeczy może być każdy chętny.
loadingŁaduję odtwarzacz...


W licytacji mogą wziąć udział wszyscy chętni. W zamojskiej społeczności widać, że nie brakuje ludzi o dobrych serach, bo osobom potrzebującym pomagają zarówno osoby indywidualne jak również przedstawiciele przedsiębiorstw i innych instytucji.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Jak wziąć udział w licytacji?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Licytacja gadgetów sportowych prowadzona jest do 1 stycznia przyszłego roku.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kamil Tomczyszyn dodał, że w ubiegłorocznym charytatywnym turnieju "Walczymy razem z Sebastianem" organizatorom udało się zebrać ponad 32 000 zł, co świadczy o tym, że ludzie dla osób potrzebujących są hojni.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do udziału w licytacji zapraszamy wszystkich chętnych. Drobnym gestem sprawmy wielką radość innym, którzy potrzebują naszej pomocy.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (31)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe