Trwają ligowe rozgrywki LZS Piłki Siatkowej

  • 04.01.2021, 08:45 (aktualizacja 08.01.2021, 09:51)
  • Małgorzata Kryk
Trwają ligowe rozgrywki LZS Piłki Siatkowej
W Zamojskiej Lidze LZS Piłki Siatkowej biorą udział wszystkie chętne drużyny. W sezonie 2020/2021 w rozgrywkach grają kobiety i mężczyźni, dla których to już tradycja, ponieważ zawodnicy biorą w niej udział co roku.

Po dwóch kolejkach gier prowadzi KU AZS UCZELNIA PAŃSTWOWA W ZAMOŚCIU, drugie miejsce zajmuje KS „AZYMUT”  GMINA ZAMOŚĆ II, trzecie KS „AZYMUT”  GMINA ZAMOŚĆ I, przedostatnie miejsce zajmuje drużyna UKS „ATOMIC” ZAMOŚĆ, a piąte zajmuje REPREZENTACJA GMINY ADAMÓW. Trzecia kolejka odbędzie się w najbliższą niedzielę (10.01) na hali tenisowej OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8.


O godz. 9.00 rozgrywki rozpoczną kobiety natomiast o godz. 11.15 do rozgrywek przystąpią męskie drużyny tj.: KS „MOTO PARTNER” ZAMOŚĆ, GMINA GRABOWIEC
REPREZENTACJA GMINY ADAMÓW, UKS „SKORPION” ZAMOŚĆ, STRAŻACY ZAMOŚĆ, 3 BATALION ZAMOŚĆ.

Głównymi celami rozgrywek siatkarskiej ligi są:
- popularyzacja gry w piłkę siatkową na terenie miasta Zamość i powiatu Zamojskiego,
- wyłonienie Mistrza Miasta Zamość i powiatu Zamojskiego,
- wyłonienie najlepszej zawodniczki i zawodnika ligi,
- zachęcenie do aktywnego spędzenie wolnego czasu,
- integracja.


Organizatorem Ligi Siatkówki jest Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zamościu. Poniżej prezentujemy planowy terminarz rozgrywek.

Małgorzata Kryk

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe