Anielski konkurs przedłużony

  • 04.01.2021, 09:34 (aktualizacja 04.01.2021, 09:51)
  • Joanna Mazurek
Anielski konkurs przedłużony źródło: pixabay.com
Dobra wiadomość dla artystów-amatorów: Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z siedzibą w Mokrem przedłuża termin przyjmowania prac w ramach Konkursu Plastycznego ANIOŁY, ANIOŁKI, ANIOŁECZKI.

Do udziału w nim zaproszone są przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych, osoby dorosłe oraz całe rodziny. Co ważne, uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że prace należy złożyć do 16 stycznia w siedzibie Biblioteki Publicznej Gminy Zamość w Mokrem. Przyjmowane są one od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00. Autorzy najlepszych dzieł otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe