Jest wsparcie na inwestycje chroniące przed ASF lub powodzią

  • 04.01.2021, 11:17
  • Joanna Mazurek
Jest wsparcie na inwestycje chroniące przed ASF lub powodzią źródło: pixabay.com
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ruszyła z naborem wniosków od rolników, którzy chcą zabezpieczyć swoje gospodarstwa przed ASF.

Nabór, który rozpoczął się w ostatnim dniu roku 2020, potrwa do 28 lutego. Szczegóły wyjaśnia Krzysztof Gałaszkiewicz, dyrektor lubelskiego oddziału regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak tłumaczy Krzysztof Gałaszkiewicz, inną grupą, do której kierowana jest pomoc w ramach wsparcia na „Inwestycje zapobiegające zniszczeniu potencjału produkcji rolnej”, są spółki wodne lub związki spółek wodnych, w których większość członków stanowią rolnicy posiadający grunty rolne.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczegółowe informacje i dokumenty aplikacyjne można pobrać ze strony www.arimr.gov.pl.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe