Misyjny Dzień Dzieci

  • 08.01.2021, 12:08
  • Justyna Przeszło
Misyjny Dzień Dzieci
Dziś (08.01) w przedpołudniu na fali Katolickiego Radia Zamość rozmawialiśmy o kolędnikach misyjnych, którzy w tym roku pomagają maasajskim dzieciom, zamieszkującym północną Kenię i Tanzanię. Ich ogromnym problemem jest brak dostępu do czystej wody, nie są też objęte opieką lekarską, a ponadto nie umieją czytać ani pisać. O idei kolędników misyjnych mówił ks. Andrzej Łuszcz, dyrektor Papieskich Dzieł Misyjnych w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.
loadingŁaduję odtwarzacz...
Osoby, które zechciałyby wesprzeć maasajskie dzieci, mogą to zrobić, korzystając z portalu www.katolikwspiera.pl. Internetowa zbiórka potrwa jeszcze przez 3 dni. Gorąco zachęcamy do wsparcia tego projektu.
Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe